CZ
EN

FAQs

1. Kdy se akce koná?
 
Dětský taneční tábor Feel your Body proběhne od 6.-10. července 2024.
 
2. Kde se akce koná?
 
V areálu SPORT LIFE HOTEL, který se nachází v Rumburku v Českém Švýcarsku. Přesná adresa místa konání: Lesní 1302/02, Rumburk
 
3. Jaké jsou možnosti dopravy na akci?
 
Je možné využít dopravy autobusem na akci a zpět společně s teamem Legacy Dance Community (zastávky autobusu jsou možné Domažlice, Holýšov, Plzeň, Beroun, Praha, Mladá Boleslav) či s teamem Motus Třebíč (zastávky autobusu Třebíč, Praha, Mladá Boleslav.
 
4. Jaká byla účast v předchozích letech?
 
Naší akcí prošlo přes 1000 tanečníků z celé ČR.
 
5. Kdo bude děti učit?
 
Na našem dětském táboře učí ti nejzkušenější tanečníci z ČR. Seznam lektorů nyní sestavujeme.
 
6. Budou lekce pro všechny děti společné?
 
Lekce jsou rozděleny na 5 skupin: děti začátečníci, děti pokročilý, junioři začátečníci, junioři pokročilý a mini děti. Dle pokročilosti a věku dětí jsou lekce uzpůsobeny tak, aby dětem poskytly dostatečné taneční vzdělání.
 
7. Bude na akci jen taneční drill nebo si děti zahrají i soutěže?
 
Každý den budou 2-4 taneční lekce a mezi lekce jsou vloženy pro každou skupinu 1-2 volnočasové aktivity o délce 60-90 minut. Zároveň je připraven večerní program, kde nebudou chybět soutěže, taneční battle pro děti i juniory, párty a možná bude noční hra v nejméně očekávanou chvíli.
 
8. Nebudou děti unavené po 4 dnech na tanečním sále?
 
Celý tábor je naplánován tak, aby byla harmonie mezi pohybem, vzděláním, skupinovými hrami a zábavou.
 
9. Jak budou probíhat lekce?
 
Lekce budou probíhat v prostoru SPORT LIFE HOTEL (přímo v areálu ubytování) a zároveň v 5 minut vzdálené hale. V případě lekcí, které se konají v hale budou děti společně odcházet s doprovodem do haly a po lekci půjdou opět s doprovodem zpět. Nikde nejsou děti bez dozoru dospělé osoby.
 
10. Jak je zajištěné ubytování?
 
Ubytování je zajištěno přímo v areálu SPORT LIFE HOTEL. Pokoje jsou po 3-6 lůžkové. Je možné požádat o společný pokoj, jede-li společně taneční skupina či parta tanečníků.
 
11. Budou mít tanečníci zajištěné jídlo a pitný režim na celé akci?
 
Ano. Je zajištěno celodenní stravování (snídaně, oběd, svačina, večeře, 2 večeře) a pitný řežim. Pobyt je zahájen obědem a ukončen snídaní v den odjezdu.
 
12. Kdo se bude o děti starat ?
 
O děti se bude starat Team Feel Your Body. Tým tvoří trenéři s několikaletou zkušeností a licencí trenéra II. nebo III. třídy. Na volnočasové aktivity je pozvaná kvalifikovaná pedagožka pro děti a mládež. 
 
13. Jaký je postup v případě úrazu při taneční lekci či při hře?
 
Na akci jsou 2 zdravotnice, které zajišťují vše kolem zdraví dětí. Mají na starosti rozdávání léků (mají-li děti předepsané léky), kontrolu zdravotního stavu dětí a v případě úrazu zajišťují bezprostřední pomoc zraněnému. V Rumburku je nemocnice, která je v dojezdové vzdálenosti 2 minuty autem od areálu SPORT LIFE HOTEL a 1 minuty od druhé tréninkové haly. Věříme však, že služby nemocnice nebudeme potřebovat.
 
14. Je vhodné dát dětem na akci mobilní telefon?
 
Doporučujeme ponechat mobilní telefony doma. Celý den je zajištěn bohatý program včetně večerního programu. Mobilní telefony dětem večer prodlužují usínání a je riziko, že děti díky ponocování u telefonu nebudou dostatečně odpočaté na následující den. Je možné dětem poskytnout náš mobilní telefon k hovoru s Vámi či dětem poslat dopis a my jej předáme.
 
15. Jakou výši kapesného mám dát své dceři /svému synovi?
 
V areálu SPORT LIFE HOTEL, je k dispozici bar, kde je možné zakoupit si nanuk, sušenky apod. Nicméně bychom volili spíše nižší částku. Děti mají zajištěno celodenní stravování a není třeba dokupovat velké svačiny apod.
 
16. Bude k dispozici záznam z akce či fotografie?
 
Celou akci dokumentuje profesionální kameraman a fotograf. Aftermovie z akce a veškeré fotografie Vám budou po akci poskytnuty zdarma.
 
17. Kde Vás můžeme sledovat během akce, nebo uvidím je zpětně aftermovie?
 
Celou akci budeme průběžně sdílet na našem instagramovém účtu @feelyourbodykids budeme sdílet průběžně ukázky z lekcí, volnočasových aktivit, battlů a soutěží. Zároveň vše bude sdíleno na naší FUNPAGE.
 
18. Jak se mohu registrovat a do kdy musím uhradit platbu?
 
Na našich webových stránkách otevřete záložku akce a kliknete na tlačítko “registrace”. Po vyplnění registračního formuláře vás systém navede automaticky na platební bránu, kde bude možné uhradit celou částku či zálohu. Bez uhrazení zálohy či celé částky nelze registraci dokončit.
 
19. Jaké oblečení a obuv mám své dceři / svému synovi sbalit?
 
Taneční tábor je zároveň i plný her a soutěží ve vnitřních prostorách i venku v přírodě. Bude třeba taneční obuv a oděv a zároveň obuv na ven (případně gumovky) a oděv do přírody. Je možné, že budou děti překonávat i překážky a pohybovat se v místech, kde je lepší mít starší oděv, o který nebudou mít obavy.
 
20. Jaké jsou storno podmínky?
 
V případě zrušení účasti na táboře, veškeré informace jsou zmíněné ve Všeobecných podmínkách na webových stránkách.
 
21. Může se přihlásit i úplný začátečník?
 
Ano, lekce jsou přizpůsobeny i úplným začátečníkům.
 
22. Mám problém se přihlásit/ Nedorazil mi potvrzovací e-mail.
 
Pokud máš jakýkoliv z těchto dvou problému a nebo jiný, neváhej nás kontaktovat na feelyourbodyeven@gmail.com
 
FEEL YOUR BODY:
 
1. Co je to FYB?
 
Feel Your Body je jeden z největších tanečních festivalů v ČR, na akci probíhají lekce street dance, Hustle Dance a Roller Skatingu s převážně zahraničními lektory. Na akci se sjíždějí tanečníci z celého světa, tento ročník se odehraje ve Sportlife Hotelu v Rumburku v datech 10.7-14.7.2024. 
 
2. Jak se na akci zaregistruji?
 
Stačí kliknout na  tlačítko Registrace a vybrat si jeden z balíčků, které nabízíme.
Dále si v možnostech zaškrtnout, jestli chcete platit zálohu nebo celou částku a v dalších možnostech, jestli berete psa, jestli chcete vegetariánskou nebo veganskou stravu a jako poslední je možnost zarezervovat si autobus z Prahy, který vás doveze na místo konání i zpátky. Dále už jen vyplníte registrační formulář přes platební bránu a zaplatíte zálohu nebo celou částku.
 
4. Je možnost jet i na méně dní?
 
Ano, je možné jet i na méně dní, v tomto případě doporučujeme dát při registraci – zaplatit zálohu a v posledním bodě v registračním formuláři vyplnit data, které se budete chtít akce zúčastnit. Na váš e-mail vám poté zašleme vypočítanou částku na méně dní.
 
5. Jak probíhají workshopy na akci?
 
Denně na FYB probíhají 3-4 workshopy street dance, 3-4 workshopy Hustle dance, 1 – 2 workshopy Roller Skating.
Každý si může zvolit podle sebe, buďto můžete chodit pouze na lekce streetu nebo Hustlu a Roller Skatingu, a nebo si si to namíchat, místo na lekcích si nemusíte předem rezervovat.
 
6. Na co dalšího se můžu na akci těšit?
 
Krom každodenních workshopů, se můžeš těšit na večerní parties s pozvanými DJs, v areálu je také bowling a venkovní hřiště na volejbal a další aktivity a asi 3 minuty chůze od areálu je také bazén. Chybět nebude ani dance podcast s vybranými lektory, kterých se můžeš při podcastu ptát a dozvědět se spoustu věcí z jejich perspektivy a nebo také můžeš získat nové znalosti. Na FYB také proběhne Hustle Contest a All styles Battle, který vyvrcholí battlovou ligou Beat The Best.
 
7. Jak je to s ubytováním a jídlem na akci?
 
Všechny naše balíčky zahrnují ubytování (typ ubytování závisí na tom, který balíček si vyberete). Každý balíček zahrnuje i stravu (snídaně, oběd, večeře).
 
8. Je v areálu bar?
 
Ano je, zde bude možnost koupit nealkoholické ale i alkoholické nápoje (18+).
 
 
9. Můžu se přihlásit i jako úplný začátečník?
 
Ano můžeš! Workshopy jsou přizpůsobené spíše pokročilejším tanečníkům, ale pokud máš rád/a výzvy, určitě doraž.
 
9. Mám problém se přihlásit/ Nedorazil mi potvrzovací e-mail.
 
Pokud máš jakýkoliv z těchto dvou problému a nebo jiný, neváhej nás kontaktovat na feelyourbodyevent@gmail.com
 
10. Jak je to se storno poplatky?
 
Pokud svou registraci zrušíš, podmínky storno poplatků nalezneš v našich obchodních podmínkách.