CZ
EN

Taneční tábor FYB: Kids & Juniors Edition

Feel Your Body je taneční akce s osmiletou tradicí, která se zaměřuje na rozvoj a předávání tanečních zkušeností napříč různorodými styly, jako jsou Hip Hop, New Style Hustle, House dance, Contemporary a další. Tanečníci k nám jezdí zažít úžasné lekce nejen s předními tuzemskými, ale i zahraničními lektory, od nichž sbírají inspiraci a posouvají se v tanci stále kupředu.

Tento rok pořádáme třetí ročník Dětského tanečního tábora! Je určen především pro tanečníky všech úrovní od 7 do 15 let. Tábor se koná v krásném areálu s velkým množstvím venkovních sportovišť, bazénem a program je plný soutěží, her, tanečních lekcí, diskotéky a další letní zábavy.

Tréninky probíhají ve vnitřních sálech s profesionálním ozvučením, což zajistí vysokou kvalitu lekcí. Tréninkové prostory, ubytování a jídelní část se společně nacházejí v rámci velkého propojeného komplexu s názvem Sportlife hotel, v přírodě v Českém Švýcarsku. Feel Your Body: Kids & Juniors se koná v termínu od 6.-10.7. 2024.

Mezi přední české lektory, tanečníky a choreografy, kteří na kempu budou učit, patří:

Cena za jednoho účastníka činí 6.800 Kč a zahrnuje:

  • 2 – 3 taneční lekce denně pro každé odvětví rozdělené dle taneční úrovně a věku
  • ubytování zajisteno v 3* hotelu a 4 – 6tiluzkovych pokojich
  • plnou penzi (snídaně, oběd, večeře, 2 svačiny – po domluvě lze upravit individuálně jídelníček)
  • pitný režim
  • zdravotníka
  • volnočasový program v rámci celého pobytu pod dohledem specialisty
  • soutěže o ceny, battle a „párty“ na závěr celého pobytu
  • kameramana a fotografa – videa a fotky z celeho tabora budou k dispozici ke stazeni
  • multifunkční areál s velkám množstvím venkvoních sportovišť, jako např. beach volejbal, fotbalové hřiště, hřiště s umelou travou, petanque, velká travnatá plocha, přírodni koupalište a další.

(FYB: Kids & Juniors Edition)

Doprava

 Dopravit se do areálu je možné společným autobusem z Prahy. Další možností je individuálně autem nebo hromadnou dopravou. Detaily ohledně odjezdů autobusů a ceny za dopravu obdržíte v potvrzovacím e-mailu. Partnerské taneční skupiny mají zajištěné vlastní autobusy po dohodě s organizačním týmem FYB.

FOTOGALERIE Z ROKU 2022

Dalšími členy týmu, kteří budou dávat pozor na účastníky táboru a také se postarají o volnočasové aktivity jsou:

Kristýna „Týnka“ Svobodová

Tohle je Týnka. Vystudovala pedagogickou střední školu s oborem předškolní a mimoškolní aktivity, organizuje svůj tábor jako hlavní vedoucí už několik let.

 Účastnila se různých kurzů: Drobné hry pro mladší školní věk dítěte, Tvorba choreografie, Vedoucího dětských táborů, Zážitková pedagogika, Zdravotník zotavovacích akcí, Práce s Tiffany technikou. Práce s dětmi je její veliký koníček, stejně jako příprava zábavných akcí a táborových programů. Její nejoblíbenější aktivitou je tanec a vše kolem sportu.

 Trpělivost a empatie jí nejsou cizí, takže se nikdo nemusí bát se s čímkoliv svěřit. Ostatní by o ní řekli, že je milá, hodná a pro každou srandu, zároveň ale ctí zodpovědnost, spravedlivost a pokud je nutnost, nebojí se přísnosti.

Svobodová 1
Denková 3

Eva Wika Denková

Od 7 let vyrůstala na baletním sále v Základní umělecké škole Jindřicha Jindřicha v Domažlicích, kde absolvovala všechny ročníky, a i po ukončení stále docházela na balet. Neustále ji lákalo zdokonalovat se v contemporary. Až o mnoho let později poznala streetové styly, začala se zajímat o jejich kulturu a historii. Streetový lifestyle se pro ni stal vším. Cestování za tancem po světě se stalo její druhou láskou.

Eva vystudovala a pracuje jako všeobecná zdravotní sestra, je Trenér II. třídy sportovních tanců, Trenér III. třídy streetových disciplín, Trenér III. třídy sportovní gymnastiky, Instruktor fitness. Je zakladatelkou a předsedkyně spolku “SUK Domažlice, z. s.“  (od roku 2019) a zároveň zde i hlavní trenérkou Legacy Dance Community Domažlice (od roku 2020). Eva je trenér a choreograf Sportovního klubu gymnastiky Domažlice od roku 2007 a trenér TJ Jiskra Domažlice – Všeobecná sportovní průprava od roku 2017. Věnuje se choreografiím a organizaci maturitních plesů a choreografiím svatebních tanců.

Další podrobnosti můžete očekávat v potvrzovacím emailu po odeslání přihlášky.
Těšíme se na naše robátka 🙂 Tým Feel Your Body